Nové solárium K1 Zlín

V pondělí 24. května otevíráme nové solárium ve Zlíně. Opalovat se můžete v našem špičkovém soláriu Ergoline Evolution 660. Krom klasických normovaných UV trubic, osazujeme solárium oblíbenými SmartSun trubicemi, které přinášejí nový způsob opalování. Jedná se o jedinečnou kombinaci červeného světla a jemného UV záření. Výsledkem je sametově jemné a přirozené opálení pleti.

Prioritou solárního studia K1 Zlín je kvalitní a přirozené opalování. Jsme vděční, že vám v této oblasti můžeme nabídnout to nejlepší, co solární služby nabízí. Solárium špičkové kvality, top značku v oblasti solárního opalování Ergoline, zkušenosti a ochotu přispět k tomu, abyste zpomalili, odpočinuli si a zrelaxovali v nejkvalitnějším soláriu ve Zlíně.

Ceny solária K1 ve Zlíně

Solárium Ergoline Evolution 660 | Hybrid Performance

Evolution 660 využívá nový filtr na opalování ULTRA PERFORMANCE pro zvýšení opalovacího výkonu, což snižuje výkon lamp na obličeji až na 400 W.
Ergonomicky tvarované lehátko v Ergoline Evolution vám poskytne pohodlnou relaxaci po celou dobu opalování.
Solárium může být vybaveno funkcemi Aqua Fresh a Aroma, které uživatelům solária poskytují příjemné osvěžení. Aqua Fresh pravidelně rozprašuje jemnou mlhu z trysek umístěných v oblasti těla a obličeje. Pomocí tlačítek "Vital" a "Relax" lze program Aqua Fresh automaticky kombinovat s vitalizujícím nebo uvolňujícím programem vůně Aroma. 

1 minuta

Permanentka

1000 Kč = 10% sleva

2000 Kč = 20% sleva

Hledáte kde se ve Zlíně opálíte? Teď už nemusíte!

Přijďte si se opálit do našeho zbrusu nového solária ERGOLINE EVOLUTION 660. Je vybaveno moderní a spolehlivou ventilační technikou, která je vybavena řadou volitelných doplňků, jako je moderní funkce Aquafresh, stejně jako Aromafresh, která automaticky spojuje revitalizační nebo relaxační program.

Jeho klimatizační systém Vám také dává čerstvý zážitek z opalování a Ergonomicky tvarovaná akrylová deska poskytuje relaxační opalování a stereofonní zvuk, který je standardně vybaven, vytváří dokonalý zvukový zážitek.

Rezervace solária K1

Provozní doba solária

Pondělí-Neděle: 14:00-21:00

Rezervujte si návštěvu v našem novém soláriu ještě dnes.